Dolni Počernice "A" - SK SLOVAN KUNRATICE z.s.
2:3 (2:0)
první zápas na zimním turnaji
Napsal: cic dne Středa, 27 Leden 2010 00:06

DP "A" - ZÁSMUKY 0-4 (0-0). Na zimním turnaji v Uhříněvsi jsme sehráli první zápas soupeřem nám byl tradiční soupeř, kterému jsme byli v prvním poločase vyrovananým soupeřem. Avšak druhý poločas jsme nezvládli a po chybách vlastních, rozhodčího jsme ve druhém, poločase propadli... Pokud se chceš dozvědět více o průběhu utkání, pak neváhej a klikni na "celý článek" (cic)

Celý zápas se špatně hodnotí a známky u hráčů jsou vesměs průměrné za oba poločasy. V prvním poločase jsme předvedli velmi dobrý výkon a splnili jsme hlavní úkol, který jsme si na tomto turnajíi vytyčili neobdržet branku a soustředit sse na aktivní, ale pozornou defenzivní činnost. Bohužel změny v poločase druhém a celkově zhoršený výkon všech hráčů způsobili propadák.

2. minuta první naše šance, nebo lépe náznak. Exner se uvolňuje ve vápně, míč mu však uskočí a dobíhající Jašev v souboji fauluje. Z protiútoku se soupeř dostane za obranu, Cicala však včasným vyběhnutím tento přerušil. 9. minuta Doležal a Šedivý prohrávají své souboje, soupeř ze strany vniká do vápna, střela, Cicala vyráží na roh. Ten na 2x odvrací jistý Zdeněk Nesnídal. 21. minuta Zdeněk Nesnídal skvěle zastavuje útok soupeře a vyváží míč. Finální přihrávka na Exnera je bohužel nepřesná. 23. minuta Cicala je vysoko mimo vápno, vymění si míč s Doležalem. Následně se náš brankář pouští do kličky, při které zakopne o soupeře a jen kouká v poloze vleže na míč, který přebírá soupeř a z 30 m netrefí naštěstí prázdnou branku. Cicala se však při pádu zranil na koleni, které (dnes to mohu napsat - zápis je z důvodu pracovní zaneprázdněnosti vložen později) mu nedovolí nastoupit v dalších (zatím) dvou zápasech. 29. minuta kombinuje Děda, Doležal, vysunují Teichmanna, který střelou dá vyniknout brnkáři. Z následného rohu nic nevytěžíme. 32. minuta kopeme Exnerem další roh, na přední tyč naskakuje Honza Nesnídal a dává hlavou těsně nad branku. 33. minuta faul, no spíše nefaul, ale odpískaný Zdeňka Nesnídala na hranici velkého vápna. Soupeř míří tvrdou ranou vysoko nad branku. A zaslechli jsme rychlou reakci soupeře na hřišti: "proč kurva netrefíš jen branku, vždyť tomu golmanovi je padesát !!" Laughing Není !! Oni se mýlili, tak starého brankáře nemáme. Pardon, je tam ještě jedna starší hvězda, ale nebudu hádat věk. Pardon za vsuvku. 38. minuta soupeř zahrozí po křídle a zakončí křížnou střelou těsne vedle. 40. minuta po faulu na Dědu Exner zbytečně spěchá s přihrávkou, kterou daruje na soupeřovy kopačky. Z rychlého brejku ohrozí naší branku a Cicala bravurně vyráží na roh. 41. minuta opět ztráta míče ve středu Exnerem, rychlá akce po křídle, centr a hlavička končí na břevně naší branky.

48. minuta kopou Zásmuky roh na místo, které uvolnil Pospíšil (na přední tyč ) si stoupne Teichmann, ale úkol neplní a pouští míč na malé vápno. Šedivý se snaží zachránit, ale ve skluzu si vráží míč do vlastrní branky prohráváme 0-1. 51. minuta Exner hodí dlouhý aut do vápna, brankář vyráží před sebe k zcela osamocenému Svobodovi, ale ten míří jen slabě a není schopen trefit prázdnou branku. 55. minuta opět máme míč rozehrát z klidu od brány, ale dáváme Tarantíkovi, kterému míč podklouzne pod nohou do autu. Následně soupeř vhodí aut a čistý obranný zákrok Tarantíka posoudí rozhodčí jako penaltový. Kargl za Zásmuk nedává Cicalovi šanci - 0-2 !! 64. minuta soupeř vniká z naší pravé strany do vápna, Cicala nohama vyráží. 67. minuta soupeř potáhne po křídle, po zasekávačce následuje centr do vápna, závar dokážeme odvrátit, ale dáváme si přžednost ve vápně a toho využije soupeř a pohodlně z 10 m umístí k levé tyči prohráváme 0-3 !! 70. minuta Cicala výkop, soupeř získá a z jedné vysílá do zteči po křídle, následuje prohraný sprinterský souboj a přihrávka na zcela volného hráče na desítce, který dává do prázdné branky na 0-4. Zbytek utkání se dohrával jen v klidu a bez větších šancí.

Dnes 23.10.2019 : Teodor