SK UNION VRŠOVICE, z.s. B - Dolni Počernice "A"
2:1 (1:1)
další prohra na zimním turnaji
Napsal: cic dne Středa, 27 Leden 2010 00:26

DP "A" - PODOLÍ 1-3 (0-1) I druhý zápas jsme prohráli, naší branku vstřelil "peckou- rapiďáckou šíbou" Jakub Motl. V zápase se nám nedařilo a hlavní díl na tom nesou vynucená střídání pro zranění již v první půli. O téro divoké rošádě a celém průběhu zápasu se dočtete, pokud kliknete na celý článek.

Běžela 2. minuta prvního poločasu a pro obnovené zranění achilovky musí odstoupit Plucha !!!! Ta tam byla osvědčená stoperská dvojice. Na jeho místo se přesouvá Pepa Exner a po celý první poločas si nevedl špatně. Je vidět, že pro Pepu není žádný problém zaskočit na jakékoliv pozici !! V této době jsme museli hrát cca 10 minut oslabeni o 1 hráče, protože jsme nechtěli riskovat zranění pro rychlý vstup hráče na hrací plochu. Měníme tedy rozestavení: Svoboda jde na levou zálohu, Moudrý do středu zálohy a již zmiňovaný Exner na ppozici stopera. V průběhu poločasu - cca 20. minuta - se zraní Děda, kterého nahradí Zdeněk Nesnídal. Jde na pozici stopera a Exner se vrací do středu zálohy. A co víc zraní se Ondra Šedivý, kterému nejde zastavit krvácení z nosu. Opět nechceme za každou cenu vpustit do arény za chladného počasí nerozcvičeného Z. Nesnídala, takže v té době hrajeme o 9 lidech a koncepce je zcela rozbořená. Navíc se nedokážeme zkonsolidovat a hře dát tvář. Špatný poločas je zakončen jen jednou branklou v naší síti...

10. minuta Exner rozehrává trestný kop na naší půli na Šedivého, ten po kličce ztrácí míč, soupeř přejde přes Tarantíka a jdou 3 hráči sami na Rudu !!! Dávají však nepochopitelně vedle. 20. minuta Exner fauluje, ale soupeř rychle rozehraje do strany na zcela osamoceného útočníka. Morávek jej na 2x vychytá. 22. minuta kope Podolí nebezpečný centr ze strany, který jen těsně mine naší branku. 25. minuta, kdy hrajeme o 9 lidech (Děda a Šedivý zraněni viz výše) přečíslí soupeř naší obranu rychlým brejkem. Morávek skvěle chytá a dorážka míří mimo tyče. 28. Děda se pokouší o návrat na plochu (vydrží jen pár minut a odstupuje znovu se zraněným kotníkem - nejde to). 30. minuta Děda po individuální akciprojde přes tři hráče a střílí na branku (naše první v zápase), brankář pohodově chytá. 32. minuta soupeř jde do naší obrany středem, zasekávačka před vápnem, střelu do vinglu Morávek vyráží na roh. 34. minuta ztrácíme míč na půli soupeře, rychlý kontr, útočník se se štěstím dostane v souboji po odraženém míči přes Exnera a podél Morávka zavěšuje přízemní střelou na 0-1 !!! První pohledná naše kombinace je až v 37. minutě. Kombinují postupně Z. Nesnídal, Jašev, Exner, který zakončí střelou z vápna těsně vedle.

Během přestávky působíme jako parta debilů, kteří se dohadují s trenérem, takže namísto soustředěného výkonu někteří přesunou vztek na rozhodčího a celý zápas je z naší strany špatný a nejistý. Nutno podotknout, že rozhodčí byl bohužel stejně špatný jako my ... 47. minuta kopeme roh, Z. Nesnídal placírkou dává vedle tyče. 52. minuta Exner hledá dlouhým nákopem do vápna Honzu Nesnídala, který hlavičkuje těsně mimo. 53. minuta odvrátíme roh, míč se znovu dostane do křídla, nevystoupíme proti, soupeř zatáhne k brankové čáře. Následuje zpětná přihrávka, kterou nepokreje Tarantík a nekrytý útočník pohodlně zvyšuje na 0-2 !!! 59. minuta po dlouhém autu Honza Nesnídal sklepne hlavouve vápně Motlovi, ale ten střílí vedle po teči. Z následného rohu nic nevytěžíme. 65. minuta Honza Nesnídal prohrává souboj, následuje rychlá akce po křídle, zpětná nahrávka na penaltu, Morávkovi míč vypadne z rukou a soupeř pohodlně posílá míč do prázdné branky 0-3 !!! A konečně se můžeme radovat i my z čestného úspěchu. V 60. minutě po pěkné akci na 1-2 doteky přihrává Exnar Motlovi a ten pálí přízemní střelu, která je tečována a končí za bezmocným brankářem u opačné tyče 1-3 !!! 78. minuta propadneme ve hře dopředu, soupeř se na nás valí ve čtyřech na branku. Slibnou akci však pokazí a střílí mimo. V samotném závěru centr, Jašev sklepne Z. Nesnídalovi a tomu je střela zblokována a brankář snadno míč chytá.

Dnes 14.12.2017 : Lýdie
Zítra 15.12.2017 : Radana a Radan

1.1.2018: Mirek Čermák 21 let
1.1.2018: Jakub Matuška 28 let
1.1.2018: Miroslav Čermák 21 let
2.1.2018: Matěj Koutenský 16 let
4.1.2018: Antonín Máška 10 let
19.1.2018: Josef Suchý 54 let