Dolni Počernice "A" - SK ČECHIE UHŘINĚVES, z.s.
0:0 (0:0)
Válec pokračuje a přejel Dubeč
Napsal: cic dne Neděle, 31 Leden 2010 00:17

DP "A" - DUBEČ 3-0 (1-0) Válec jede dál a i přes absenci mnoha opor (hory, rodinná dovolená, hráčské soustředění na Apaluše, nemoci a zranění) jsme zápas zvládli i s novými možnými akvizicemi. Koncert byl zakončen 3 brankami a divákům se utkání muselo líbit !! Jen neváhej a vstup a čti dále jak to vše probíhalo. (cic) 1. minuta ukázala jak platným hráčem je ještě dnes "nezmar" Kamil Douděra !!! Po perfektním skluzu ve středu hřiště získal míč a předává jej Koláčkovi, který převezme přihrávku a střílí mimo tyče. 7. minuta prosadí se individálně Janda, po kličce vniká do vápna a přihrává na dlouhou tyč do brankové pozice, kde pozdě dobíhá Jašev na gólovou přihrávku. Janda proniká opět sám středem, útočníci mu skvěle roztáhnou obranu, následuje střelba, brankář Dubče s námahou vyráží. 12. minuta kombinací se dostaneme na vápno, střelu vyráží golman na roh. 14. minuta Matějček hází aut, Jašev v souboji přenechá Nesnídalovi a ten chytrým lobem za obranu hledá Činčalu, který lobem chytře zavěšuje na 1-0 !! 15. minutasoupeř odpoví akcí a střelou mimo branku. 27. minuta opět Dubeč, střela k tyči a Morávek konečky prstů vyráží na roh, který odvrátíme. 34. minuta Jašev skvěle vyveze míč, přihrávkou za obranu vysuneme Motla, ten sám na brankáře, ale lobuje jej mimo tyče...

Do druhého poločasu odstupuje pro zranění třísel Matějček. Na jeho místo se přesune Jašev, z pozice útočníka jde na pravou zálohu Motl a Svitek zaujme pozici vedle Honzy Nesnídala v útoku. 47. minuta vysunujeme za obranu Honzu Nesnídala, brankář vyběhnutím na vápno mu míč ukopne. Ale jen ke Svitkovi, který místo střely volí zpětnou přihrávku a akce končí. 50. minuta kopeme trestný kop z 35 m Koláčkem, ten napálí míč přízemní střelou na branku a brankářovi míč proklouzne pod tělem. Snadno získáváme dvougólové vedení 2-0 !!! 53. minuta jdou sami na Morávka, střela mimo tyče ... 56. minuta opět jde soupeř do otevřené obrany, Jašev včasným vrácením brejk zastaví a ještě vybojuje odkop od brány. 63. minuta kopeme roh, brankář vyrazí na hlavu Zdeňka Nesnídala, ten vrací do brány, ale brankář jeho hlavu zachytí. 67. minuta Honza Nesnídal skvěle zabojuje, získává důrazem v souboji míč. Vhazuje rychlý aut na Motla, který nachází přihrávkou Činčalu, který tvrdou ranou z vápna trefuje pravou - levou tyč - ven. Míč končí u Svitka a ten propálí nádhernou střelou do vinglu a zvyšuje na 3-0 !!! 69. minuta hezká kombinaqční akce všech tří dnešních nových akvizicí na zkoušku, Činčala zakončuje a obrana s námahou odvrací na roh. 74. minuta opět pohledná akce, uvolňujeme Svitka do vápna, ten přihrávkou pod sebe hledá Činčalu, který orazítkuje střelou břevno. Motl dorážku nezvládne a trefí rapiďáckou šíbu, ale do horní ochranné sítě. Další nádherná akce na 1-2 doteky po ose Douděra - Činčala. Posledně jmenovaný hledá ve vápně ještě volnějšího Motla před prázdnou brankou, ale je nepřesný a brankář míč chytá. 77. minuta Janda ve vápně trefuje spojnici z 10 metrů. 79. minuta kopeme roh, na který naběhne Svitel, ale z malého vápna trefuje z voleje nad branku !! 80. minuta se mohlo potvrdit pradidlo nedáš - dostaneš. Soupeř jasnou tutovku nedal a symbolické je tedy zakončení hlavy v rukou na znamení zmaru ... Skvělý zápas, který musel bavit nejen každého na hřišti, ale i naše věrné diváky !!!

Dnes 22.11.2019 : Cecílie
Zítra 23.11.2019 : Klement

1.11.2019: Tomáš Adamec 26 let
3.11.2019: Filip Rakús 16 let
4.11.2019: Zdeněk Prajs 6 let
5.11.2019: Bruno Trejbal 10 let
5.11.2019: Martin Pop 13 let
19.11.2019: Jaroslav Langmajer 43 let