Sokol Dolní Počernice z.s. oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz
let

Nadcházející zápas

22. 9. 2019: 16:30
SK ĎÁBLICE z.s. - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

13. 9. 2019: 19:30
Dolni Počernice "A" - SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
3:2 (1:0)
Sobotní souboj s Uhříněvsí o elitní skupinu
Napsal: cic dne Pátek, 05 Únor 2010 15:51   
Ano opět máme možnost bojovat o elitní skupinu v zimním turnaji v Uhříněvsi. Ale jen v případě vítězství nad opřeborovou Uhříněvsí se dostaneme do bojů o 1.-6. příčku. Přijďte nás tedy podpořit v 11:00 hod. Pokud Vás zajímají bližší výsledky a průběžné aktualizované tabulky, tak "vstupte" a čtěte dál (cic)
Základní část zimního turnaje Křížové tabulky
Skupina A Uhříněves Cholupice Zásmuky Počernice Dubeč Podolí
Uhříněves 4:0 1:2 6.2. 11h 6:0 2:2
Cholupice 0:4 2:2 0:3 4:2 7.2. 11h
Zásmuky 2:1 2:2 4:0 7.2. 13h 1:2
Počernice 6.2. 11h 3:0 0:4 3:0 1:3
Dubeč 0:6 2:4 7.2. 13h 0:3 2:6
Podolí 2:2 7.2. 11h 2:1 3:1 6:2
Skupina B Háje Královice Uh. Janovice Kyje Junior Říčany
Háje 0:2 1:1 4:0 2:0 6.2. 13h
Královice 2:0 3:4 6:0 6.2. 15h 9.2. 19,30h
Uh. Janovice 1:1 4:3 7.2. 15h 2:4 0:0
Kyje 0:4 0:6 7.2. 15h 1:1 0:2
Junior 0:2 6.2. 15h 4:2 1:1 0:0
Říčany 6.2. 13h 9.2. 19,30h 0:0 2:0 0:0

průběžné tabulky

Skupina A Z V R P S B
1. Podolí 4 3 1 0 13:7 10
2. Zásmuky 4 2 1 1 9:5 7
3. Uhříněves 4 2 1 1 13:4 7
4. Počernice 4 2 0 2 7:7 6
5. Cholupice 4 1 1 2 6:11 4
6. Dubeč 4 0 0 4 4:19 0
Skupina B Z V R P S B
1. Háje 4 2 1 1 7:3 7
2. Královice 3 2 0 1 11:4 6
3. Říčany 3 1 2 0 2:0 5
4. Junior 4 1 2 1 5:5 5
5. Uh. Janovice 4 1 2 1 7:8 5
6. Kyje 4 0 1 3 1:13 1
Tabulka střelců zimního turnaje
Jméno Góly Tým
1. - 8. Vondra 3 Cholupice
Luňák 3 Královice
Zikmund 3 Královice
Janoušek F. 3 Podolí
Jůzek 3 Podolí
Čejka 3 Uhříněves
Nykl 3 Uhříněves
Kargl 3 Zásmuky
9. - 20. Valenta 2 Dubeč
Hruška J. 2 Háje
Boháč 2 Cholupice
Randa 2 Královice
Verner 2 Počernice
Linek 2 Podolí
Majer 2 Podolí
Dobrý 2 Říčany
Chmurný 2 Uh. Janovice
Svoboda 2 Uh. Janovice
Kosina 2 Uhříněves
Plášek 2 Uhříněves
21. - 54. Nebřenský 1 Dubeč
Pivokonský 1 Dubeč
Hruška V. 1 Háje
Janeček 1 Háje
Janoušek 1 Háje
Pospíšil 1 Háje
Zajac 1 Háje
Švertšál 1 Cholupice
Freiman 1 Junior
Habětín 1 Junior
Hanzlík 1 Junior
Hůlka 1 Junior
Pokorný 1 Junior
Dufek 1 Královice
Dušek 1 Královice
Hromas 1 Královice
Martinovský 1 Kyje
Koláček 1 Počernice
Motl 1 Počernice
Nesnídal Z. 1 Počernice
Svitek 1 Počernice
Činčala 1 Počernice
Janoušek M. 1 Podolí
Kadlec 1 Podolí
Nůček 1 Podolí
Kulhánek T. 1 Uh. Janovice
Uher 1 Uh. Janovice
Hradil 1 Uhříněves
Trhlík 1 Uhříněves
Zlatník 1 Uhříněves
Benda 1 Zásmuky
Durňák 1 Zásmuky
Lanc 1 Zásmuky
Mareček 1 Zásmuky


HOSTIVAŘ - Dolní Počernice 2:2

Góly
41. min: Nguyen Xuan Dung
75. min: Lukáš Kůrka
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
42. min: David Kalný (rank) za Nguyen Xuan Dung
42. min: Aleš Novotný (rank) za Richard Šebek
Karty

D. Svoboda
rank
R. Zügler
rank
L. Pour
rank
L. Kubálek
rank
T. Ladra
rank
J. Diviš
rank
V. Krupička
rank
N. Xuan Dung
rank
J. Diviš
rank
L. Kůrka
rank
R. Šebek
rank
 

Svátek má

Dnes 22.09.2019 : Darina
Zítra 23.09.2019 : Berta

Archiv

Narozeniny má

1.9.2019: Benjamin Jakubec 10 let
1.9.2019: Bernárd Netopil 8 let
2.9.2019: Filip Cicala 29 let
4.9.2019: Jakub Záhorský 12 let
5.9.2019: Ondřej Sedláček 27 let
14.9.2019: Josef Diviš 56 let
15.9.2019: Libor Vizingr 62 let
20.10.2019: Martin Cicala 52 let
20.10.2019: Martin Cicala 52 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login