Dolni Počernice "A" - SK SLOVAN KUNRATICE z.s.
2:3 (2:0)
2 červené karty po ukončeném zápase
Napsal: cic dne Pátek, 20 Listopad 2009 01:13

DOLNÍ CHABRY - DP "A" 3-2 (2-0). Po dlouhé době nastoupil uzdravený Tomáš Plucha a bohužel jsme ho neoslavili výhrou. Mrzet nás musí nejen ztráta bodů, ale i 2 zbytečné červené karty. To je výčet zápasu, který jsme si nezasloužili prohrát. Tolik šancí a jen 2 vstřelené branky ... (cic)

Utkání jsme v 1. poločase nazvládli směrem dopředu. Neuměli jsme využít velkou šířku hřiště a hru jsme neovládali jako v půli druhé. Bohužel jsme se snažili překonávat obranu domácích středem a často jsme kazili. Ve druhé půli jsme již zčásti plnili pokyny a díky zlepšené hře jsme si vytvořili i velké šance, které jsme však neproměnili.

1. minuta domácí se po rozehrávce v obraně snaží vysunout kolmicí útočníky, ale naše obrana je vystaví do ofsajdu. Ve 4. minutě se dostáváme z pravé strany kombinací před vápno, kde Tarantík ustojí souboj, ale jeho střela je tečována a střílí nad branku. Po následném rohu (na krátko rozehraném) centruje Pospíšil na Honzu Nesnídala, který z malého vápna v souboji hlavičkuje nad branku. V 5. minutě jdem do nadějného brejku Dědou po straně, zasekne míč a kazí zpětnou přihrávku - míří do autu. Pro míč se již natahoval hostující hráč a chystal se vhodit aut. Tomu ukopne takticky míč Cicala. Pomezní rozhodčí sjednává fyzickým (lehkým strčením) kontaktem našeho trenéra a hráče v jedné osobě. To si vyříkavájí v přátelském duchu, ale žlutá karta je udělena poprávu. V 7. minutě vysunujeme Tarantíka do palebné pozice ve vápně, ale tomu brankář vyrazí střelu nohou. Nejrychleji reaguje Schwarz, ale tomu již brankář dorážku chytá. 12. minuta vysuneme Romana do strany, ten přihrávkou pod sebe hledá Zdeňka Nesnídala, který z voleje přízemní střelou mine branku. O minutu později je faulován Tarantík okolo vápna. Roman centruje ze strany, brankář vyráží nad sebe. Honza Nesnídal se k hlavičce nedostane - je odblokován. 17. minuta kombinuje Děda s Romanem, ztrácíme míč, následuje dlouhý nákop za naší obranu, kde si míč přebírá hostující Vosátka v dvoumetrovém ofsajdu (...) přihrává přes celou šíři vápna na dalšího volného hráče, který po kličce Mikimu vsítil vedoucí branku na 1-0 !! 27. minuta kombinujeme ve středu hřiště, vysuneme do strany volného Schwarze, tan hledá Honzu Nesnídala, ale ten opět hlavičkuje nad branku. 30. minuta podobná akce z druhé strany, centruje Šedivý, jen brankáři do ruky. 40. minuta Schwarz za podpory Honzy Nesnídala jde sám do vápna, ale namísto dalšího postupu volí střelu z vápna a střílí mimo !!!! 41. minuta domácí útočí po křídle, přihrávka pod sebe, Z. Nesnídal ve skluzu zachraňuje, ale k dalšímu hráči, který pálí přízemní střelou k tyči - Mikeš chytá. 44. minuta centr domácích z levého křídla, míč letí přes celou bránu na zadní tyč. Osamocený hráč hlavičkuje a Mikeš reflexivně vyráží opět k útočníkovi, který již míč přeběhl, ale ekvilibristicky patičkou vrací ze vzduchu zpět do branky nad ležícího našeho brankáře. 2-0 a hořký konec poločasu.

Kombinací přes střed hřiště posíláme centr na Honzu Nesnídala, který míč prodlužuje na Pospíšila a ten konečně střílí branku, ale z ofsajdového postaveí. 50. minuta po kombinaci Plucha, Šedivý, Pospíšil, Stöckl uvolníme Honzu Nesnídala a ten se ve vápně nemýlí a snižuje na 2-1 !!! Po faulu Šedivého kopou domácí ze strany trestný kop. Tvrdou střelou s lehkou tečí Z. Nesnídala prověří Mikeše, tan míč vyrazí. 58. minuta Děda ve středu ztrácí míč, domácí jdou 4 na 3 až do vápna, kde sami před Mikešem míří vedle branky ... 60. minuta odvracíme nebezpečný roh hlavou na další roh. Při druhém rohu nechá Šedivý rozběhnout hráče a ten hlavičkuje zcela sám a z 10 m vsítil branku na 3-1 !!! 61. minuta dostáváme míč do vápna, kde si domácí ve snaze zabránit přihrávce málem vstřelí vlastní gól. Takto jen kopeme roh. Brankář míč podběhne, Honza Nesnídal jej hlavou lobuje, ale obránce na čáře míč odhlavičkuje k Pospíšilovi, který se polonůžkami trefuje jen těsně mimo tyče. 65. Rozhodčí otáčí rozhodnutí při naší útočné situaci. Domácí reagují pohotově a nákopem hledají rozběhnutého hráče, ten hledá pod sebou volného spoluhráče, kterého zblokuje na poslední chvíli skluzem naše obrana. 67. minuta jsme dostali branku po centru do vápna, ale je odmáván ofsajd. 68. minuta reaguje pomezní rozhodčí na rozběhnutého útočníka pozdě a tak nevidí ofsajd. Naštěstí domácí akci zcela nepochopitelně ztratí vevápně, kde ji dobíhající obrana odvrátí do bezpečí. 72. minuta Šedivý na vápně uvolní Douděru, ten přisune vedle zcela volnému Schwarzovi. Jirka opět před brankářem míří mimo branku !!! 75. minuta Mikeš hledá dlouhým výkopem Honzu Nesnídala, ten sklepne do strany Pospíšilovi, který centrem hledá Schwarze. Jirka prověří golmana polonůžkami střelou z 15 m, ale brankář skvěle vyrazí na roh. Další obrovská šance Pospíšila ve vápne nevyužita v 76. minutě. 85. minuta Honza Nesnídal vybojuje míč ve vápně, Motl stříli dorážku jen do brankáře a další dorážku Pospíšil opět mimo tyče. 86. minuta hrajeme (a to již od 80. minuty) se třemi obránci a tak občas vznikne prostor pro brejk do otevřené obrany. Tento zakončili domácí střelou mimo. 87. minuta závar ve vápně, míč se dostane k volnému Schwarzovi a ten ze 4 m konečně snižuje na 3-2 !!! Jako každé mužstvo se snaží bránit výsledek i zdržováním. Nastaveny jsou pouhé 3 minuty. Bohužel ani 3 minuty nastavení nám nestačí na zremizování zápasu.

Dnes 23.10.2019 : Teodor