Sokol Dolní Počernice z.s. oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz
 letopocet

Nadcházející zápas

1. 10. 2022: 16:00
SK Dolní Chabry - Dolni Počernice "A"

Poslední zápas

23. 9. 2022: 19:00
Dolni Počernice "A" - FK Čechie Dubeč, z.s.
3:5 (2:3)
Členové výboru
Jméno Datum narození Funkce Telefon E-mail

Členové výboru v období 2020-2024


Slabý, Michal 9. květen 1975 Člen výboru 777 989 088 michal_slaby@yahoo.com
Schwarz, Jiří 13. únor 1974 Předseda 775 337 012 schwarz13@seznam.cz
Štěpánek, Petr 10. červenec 1969 Sekretariát 723 558 576 stepanek.rtep@seznam.cz
Cicala, Martin 20. říjen 1967 Člen výboru 602 201 067 info@cicala.cz
Vycpálek, Jan 16. srpen 1977 Člen výboru 606 309 223 janvycpalek@seznam.cz
Langmajer, Jaroslav 19. listopad 1976 Místopředseda 732 174 949 jaroslav.langmajer@stadlerrail.c
Synek, Jiří 18. březen 1990 Člen výboru 777 898 105 sisinho@seznam.cz
Verner, Aleš 27. leden 1968 Člen výboru 602361449 verner.ales@seznam.cz

Členové výboru v období 2016-2020


Beznoska, Jiří 11. duben 1969 Člen výboru
Langmajer, Jaroslav 19. listopad 1976 Místopředseda
Štěpánek, Petr 10. červenec 1969 Sekretariát
Vizingr, Libor 15. září 1957 Člen výboru
Konopa, Karel 6. červen 1976 Člen výboru
Schwarz, Jiří 13. únor 1974 Předseda

Členové výboru v období 2012-2016


Schwarz, Jiří 13. únor 1974 Člen výboru
Diviš, Josef 14. září 1963 Člen výboru
Osvald, Václav 2. červen 1970 Člen výboru
Malimánek, Pavel 15. červenec 1961 Člen výboru
Exner, Vladimír 26. srpen 1956 Předseda
Langmajer, Jaroslav 19. listopad 1976 Místopředseda
Tomáš, Martin 11. březen 1966 Člen výboru
Konopa, Karel 6. červen 1976 Člen výboru

Členové výboru v období 2008-2012


Douděra, Kamil 12. prosinec 1970 Člen výboru
Osvald, Václav 2. červen 1970 Člen výboru
Malimánek, Pavel 15. červenec 1961 Člen výboru
Tomáš, Martin 11. březen 1966 Člen výboru
Černý, Vilém 14. prosinec 1954 Člen výboru
Konopa, Karel 6. červenec 1976 Člen výboru
Štěpánek, Petr 10. červenec 1969 Sekretariát
Suchý, Josef 19. leden 1964 Místopředseda
Exner, Vladimír 26. srpen 1956 Předseda

Členové výboru v období 2004-2008


Exner, Vladimír 26. srpen 1956 Předseda
Suchý, Josef 19. leden 1964 Místopředseda
Štěpánek, Petr 10. červenec 1969 Sekretariát
Konopa, Karel 6. červenec 1976 Člen výboru
Urban, Petr 31. srpen 1967 Člen výboru
Tomáš, Martin 11. březen 1966 Člen výboru
Douděra, Kamil 12. prosinec 1970 Člen výboru
Malimánek, Pavel 16. červenec 1961 Člen výboru

Svátek má

Dnes 01.10.2022 : Igor
Zítra 02.10.2022 : Olivie a Oliver

Archiv

Narozeniny má

1.9.2022: Bernárd Netopil 11 let
2.9.2022: Filip Cicala 32 let
4.9.2022: Marek Špaček 8 let
4.9.2022: Jakub Záhorský 15 let
5.9.2022: Ondřej Sedláček 30 let
2.9.2022: Filip Cicala 32 let
5.9.2022: Ondřej Sedláček 30 let
14.9.2022: Josef Diviš 59 let
15.9.2022: Libor Vizingr 65 let
10.10.2022: Libor Picek 37 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login